עו"ד אודי גנון

עו"ד ומגשר אודי גנון הינו בנוסף כלכלן וכן נוטריון.

עו"ד ומגשר אודי גנון סיים את לימודיו באוניברסיטת חיפה בשנת 2001, והינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B)

כמו כן עו"ד אודי גנון הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה, המהווה ערך מוסף ומשמעותי בכל הנוגע לייצוג בתיקים בעלי נגיעה כלכלית, לרבות תיקי גירושין סבוכים מהבחינה הכלכלית, ובעיקר כאשר לבני הזוג או לאחד מהם עסקים שונים או שהם בעלי חברה – דבר שמצריך ראייה כלכלית נרחבת, לרבות בחינת דוחות כספיים, אקטואריה וכדומה.

כך גם לגבי תיקי ירושה או צוואה, בהם יש צורך בבחינה כלכלית של העיזבון, ישנו ערך מוסף לידע הכלכלי מעבר למקצועיות המשפטית לשם מתן השירות הטוב ביותר ולמען השגת התוצאה הרצויה.

עם סיום לימודיו החל עו"ד אודי גנון את דרכו בפרקליטות מחוז מרכז, ומאז שנת 2007 הינו בעל משרד בוטיק בהתמחות ספציפית בכל הקשור לענייני משפחה וירושה.

עו"ד אודי גנון בעל פרקטיקה משגשגת כאשר ההתמחות במשרדו הינה בעיקר בדיני משפחה וירושה, לרבות גישור, עריכת הסכמים והליכי גירושין לרבות הנושאים הנלווים לכך, הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.

עו"ד אודי גנון ומשרדו מנהלים גישורים עם רמת הצלחה של קרוב ל100%, וכן מייצגים בתיקי גירושין לרבות במקרים סבוכים במיוחד, בסוגיות רכושיות, משמורת, זמני שהות, מזונות ילדים וכלל הנושאים הנלווים להליך הגירושין, בין אם בבית המשפט ובין אם בבית הדין הרבני. בנוסף בתי המשפט נוהגים תכופות למנות את עורך דין אודי גנון כבעל תפקיד מטעם בית המשפט לרבות ככונס נכסים לשם סיוע לבני הזוג המתגרשים ולאור ניסיונו הרב.

כמו כן עורך דין אודי גנון בעל התמחות ייחודית בענייני ירושה וצוואה, לרבות ניהול עיזבונות וירושות של המנוח או המנוחה וכן עריכת צוואות, ובית המשפט ממנה את עו"ד אודי גנון לעיתים קרובות כמנהל עיזבון לשם חלוקה מהירה של עיזבונות אלו או לשם עריכת הסכמים בין היורשים השונים.