עורך דין גירושין

הליך גירושין נחשב להליך מורכב, אמוציונלי ובעל משקעים רבים אשר דורש התייחסות מעמיקה של בעל מקצוע בעל הבנה וניסיון בעולם הגירושין. אנו מאמינים כי טיפול נכון בתיקי גירושין צריך להיעשות אל מול עורך דין גירושין בעל ניסיון ומוניטין אשר יקח לידיו את התיק הגירושין, יטפל בו בצורה מתחשבת ורגישה תוך כדי שהוא פועל לשם השגת המטרות הרלוונטיות. משרד עו"ד פסטינגר&גנון פה על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

מה התפקיד של עו"ד גירושין?

כאשר אנחנו אומרים "עורך דין גירושין" אנו למעשה מדברים על נושא כללי, אנשים רבים תוהים מה הוא בעצם התפקיד של עורך דין גירושין ואיך הוא יכול לעזור להם. אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי במהלך תיק גירושין יצטרך עורך הדין להתעסק במגוון רחב של נושאים – עריכה של הסכם גירושין, סרבני גט, תביעות הקשורות למזונות, תביעות הקשורות לרכוש משותף, לשמש כאוזן וכתף ללקוח מאחר ומדובר בנושא לא פשוט לצד מגוון רחב של נושאים רבים בהם מתעסק עורך דין גירושין.עו"ד גירושין

 

החשיבות בבחירה נכונה של עורך דין לענייני גירושין

כאשר אנחנו מדברים על בחירה של עורך דין לענייני גירושין אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. בחירת עורך דין המתמחה בענייני גירושין תשפיע לא מעט על הדרך בו התיק שלנו יתנהל כמו כן תשפיע באופן ישיר גם על הצלחתו הסופית. מאחר ומדובר בתהליך אמוציונלי, רגשי ומורכב אתם צריכים בצד שלכם עורך דין אשר יעזור לשם לצלוח את התהליך הזה בצורה בריאה וחכמה.

 

למה כדאי להעזר בעורך דין מקצועי לענייני גירושין?

 

אנשים רבים תוהים האם כדאי להם לעבור את התהליך לבד ללא ליווי של עורך דין. למעשה ניתן, אך ניסיון העבר מלמד אותנו כי אנשים רבים אשר ניגשו לתהליך לבד ללא עורך דין גילו כי האינטרסים שלהם לא יוצגו בצורה נכונה ולאחר הגירושין מצאו את עצמם מנסים להניח פלסטר על הטעויות אותן הן עשו כאשר בחרו לעבור את התהליך לבד. גירושין הם דבר אמוציונלי, לכן ישנה חשיבות כי אדם אובייקטיבי מהצד אשר רוצה לשרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר יהיה בצד שלכם. כמו כן ישנה חשיבות גבוהה לבקיאות ולהבנה המשפטית בעולם דיני הגירושין.

סרבני גט

ברוב המקרים כאשר אנחנו מדברים על סרבני גט אנו נדבר על הגבר במערכת היחסים מאחר ולו עומדת הבחירה אם לגרש את האישה או לא. ברוב המקרים בית המשפט מנסה לא לבחור צד ולא יכפה על הבעל לתת את הגט. יחד עם זאת, עליכם לדעת כי קיימות לא מעט אפשרויות וסנקציות אותן ניתן ליישם על סרבני גט לשם הגעה למטרה המיוחלת – גט. משרדנו מתמחה בטיפול בסרבני גט ומטפל בהם בצינורות המקובלים תוך הטלת מגוון רחב של סנקציות ולעיתים אף צווי מאסר.

תשלום מזונות

תשלום מזונות עבורנו תהיה האסוציאציה הראשונה כאשר אנחנו מדברים על גירושין. למעשה, אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו למדים כי ההלכה היהודית מספרת כי כל אישה אשר התגרשה מבעלה זכאית לקבלת תשלום חודשי מבעלה לשם הבטחת איכות חייה וילדיהם המשותפים. למעשה, גם אם הגבר אינו חי עם הילדים ואף במקרים מסוימים אינו בקשר איתם הוא מחויב בתשלום מזונות עד הגעתם לגיל 18. כאשר אנחנו מדברים על תשלום מזונות אנו מדברים על אחד הנושאים הרגישים ביותר לבני הזוג במהלך הגירושין – לכן חשוב שנושא זה יטופל בצורה מקצועית, חכמה ובריאה.

 

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים עו"ד גירושין?

בחירת עורך דין דיני גירושין יכולה להיות לעיתים דבר מעט מסובך, קיימים כיום מספר רחב של עורכי דין אשר כל אחד יספר לכם "כמה הוא טוב" ואיך הוא יכול לטפל בתיק שלכם בצורה טובה. יחד עם זאת, אנו מאמינים כי צריכים להתקיים מספר דברים אשר יעזרו לכם לבחור עורך דין גירושין מומלץ:

  • ניסיון ומוניטין של עורך הדין – אנו למדים לא מעט אודות הניסיון והמוניטין של עורך הדין שעובד איתנו. עורך דין בעל ניסיון בתחום המשפט מתרגם את הניסיון שלו לפעולות שקטות, איכותיות ואף יודע לפעול בדרכים יצירתיות כשיזדקק. יחד עם זאת, המוניטין של אותו עורך דין מספר לנו לא מעט על ההצלחות שלו בתיקים ועל הדרך בה הקולגות ולקוחות העבר שלו מסתכלים עליו.
  • לא כל עורך דין מתאים לתיק גירושין – עולם המשפטים הוא אחד העולמות המגוונים ביותר, לכן לא כל עורך דין מתאים לתיקי גירושין. בדקו כי עורך הדין איתו אתם עובדים מתעסק בדיני משפחה וגירושין כהתמחות מרכזית ולא כהתמחות ביניים.
  • אינטואיציה זה שם המשחק – עורך דין מקצועי, מיומן ובעל ניסיון ככל שיהיה צריך להיבחר בהתאם לאינטואיציה שלכם. הליך גירושין הוא הליך מורכב הטומן בחובו לא מעט אתגרים ואף מהמורות רגשיות, לכן בדקו כי עורך הדין שעומד מולכם הוא אותו אדם איתו הייתם רוצים לעבור את התהליך.
  • המלצות – אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת עורך דין היא בדיקה של הקרקע אותה עורך הדין השאיר אחריו. אנו ממליצים לכם לבקש לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו על מנת לשמוע מעט על ההצלחות שלו ועל הדרך בה הוא מטפל בתיקים. כמו כן בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים היום ניתן למצוא לא מעט המלצות ו/או ביקורות על עורכי דין.
  • זמינות – אחד הדברים החשובים ביותר הוא הזמינות של עורך הדין המטפל בתיק. בדקו כי אותו עורך דין אליו פניתם בעל זמינות מלאה לטפל בכם ואינו מסתכל על התיק שלכם כ"תיק שולי" או שמא מעביר אותו בין מספר ידיים. חשוב שיהיה לכם למי לפנות, על אחת כמה וכמה ובתיק אמוציונלי אשר תוצאותיו עלולות ללוות אתכם מספר רב של שנים ולהשפיע על איכות החיים שלכם.

החשיבות בקרבה גיאוגרפית אל עורך הדין שלכם

כאשר אנחנו מדברים על בחירת עורך דין גירושין אנו מדברים על מספר רב של משתנים כפי שכבר הספקתם להבין, יחד עם זאת אחד הדברים החשובים ביותר הוא הקרבה הגיאוגרפית של עורך הדין אליכם. לצורך העניין בהנחה ואתם גרים באזור הצפון לא הייתם רוצים להגיע לאשדוד לשם טיפול בנושאי הגירושין השונים. בחירה חכמה יותר היא בחירה בעורך דין המתמחה בדיני משפחה אשר גר בקרבה לאזור המגורים שלכם.

 

מדוע מומלץ להעזר בשירותי המשרד של עו"ד פסטינגר & גנון בדיני גירושין?

משרד עורכי דין פסטינגר & גנון נחשב לאחד מן המשרדים המובילים ביותר באזור הצפון ומתמחה בדיני משפחה לצד דיני ירושה. במהלך למעלה מ – 20 שנות פעילות המשרד הפך לבחירתם הטבעית של מאות משקי בית בישראל וניהל אלפי תיקים בערכאות שונות ובהצלחה כבירה. המשרד מתמחה בכל הקשור לדיני משפחה, הסכמי ממון, הליכים בבית המשפט לענייני משפחה, הסכמי גירושין ושאר נושאים אחרים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון – מחכים לכם לשיחת ייעוץ והכוונה.

צרו איתנו קשר היום

מלאו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ: